www.cvonline.hu

Területi Üzletkötő

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

országos Genezis partnerhálózatába

területi üzletkötő

munkatársakat keres

a

dunántúli régióban történő munkavégzésre

olyan szakemberek személyében, akik:

  • agrármérnöki valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkeznek,
  • a műtrágya-, vetőmag-, növényvédőszer- és gabonakereskedelemben széleskörű értékesítési szakmai tapasztalatokat szereztek,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bírnak,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélyük továbbá felhasználói szintű számítógépes ismeretük és készségük van.

Integrátor cégekkel való korábbi együttműködés valamint angol és/vagy német nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga megléte előnyt jelent.

A leendő munkatársak fő feladata lesz:

  • a forgalmazói hálózat támogatása,
  • a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő direkt műtrágya, vetőmag és növényvédőszer értékesítés, gabonakereskedelem,
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés,
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.

Kiemelt bérezés!

Egyéb juttatások: mobiltelefon, laptop, céges gépkocsi, széleskörű béren kívüli juttatások

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2014. április 6-ig a E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy az alábbi postacímre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Veszprém
Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves