www.cvonline.hu

TERÜLETI TOBORZÓ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 817671

Munkaerő kölcsönzési területre keresünk határozott, dinamikus, tettre kész munkatársat tömeges toborzási feladatok komplex ellátására az alábbi munkakörbe:

Területi toborzó

Feladatok:

  • Toborzási napok szervezése különböző helyszíneken,
  • Fizikai munkaerő felkutatása a megye területén,
  • Hirdetések, szórólapok elkészítése, kihelyezése,
  • Szakmai kapcsolatok kiépítése Önkormányzatokkal, Munkaügyi Központokkal,
  • Az adott munkakörre jelentkezők részletes tájékoztatása a munkafeltételekről,
  • Jelentkezők adatainak felvétele,
  • Jelentkezők tesztelése, tesztek kiértékelése,
  • Kimutatások, jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • HR területhez kapcsolódó munkatapasztalat,
  • Kiemelkedő szervezőkészség,
  • Ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat,
  • Megyén belüli utazási hajlandóság,
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat,
  • Saját személygépkocsi használata teljes körű költségtérítés mellett,
  • Önállóság,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Dinamizmus, kitartás,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Megoldás-orientált gondolkodás,
  • Word, Excel, Outlook programok magas szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése