www.cvonline.hu

Területi telemarketing – telesales munkatárs

  • A hirdetés 2019 napja lejárt

A Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság a hivatalos Telefonkönyv és az Arany Oldalak kiadója keres:

Területi telemarketing – telesales munkatársakat

Feladatok:

- Nyomtatott és online telefonkönyv hirdetési felületeinek értékesítésében való részvétel

- Elsősorban tárgyalási időpontok egyeztetése üzletkötőink számára a lakóhely szerinti megyékben cégeknél és vállalkozóknál

Amit elvárunk:

- Minimum 1 éves telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

- Minimum középfokú végzettség

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Internet kapcsolattal rendelkező számítógép

Amit kínálunk:

- Teljesítményarányos jövedelem

- Otthonról végezhető tevékenység

- Potenciális ügyféllisták

- Szerződéses jogviszony