www.cvonline.hu

Területi Tanácsadó/Értékesítő

  • A hirdetés 1229 napja lejárt

Magyarországi Vállalkozás keres műszaki termékek értékesítéséhez

Üzletkötőt

azonnali belépéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • új, potenciális partnerek látogatása
  • személyes értékesítés a partnerek igényeinek megfelelően
  • folyamatos kapcsolattartás már meglévő üzleti partnereinkkel, újraértékesítés részükre
  • magas szintű termék ismeret megszerzése
  • cégünk képviselete az ország különböző részein
  • magas színvonalú kapcsolattartás
  • adminisztráció

Elvárások:

  • becsületes , kitartó munkavégzés
  • jó megjelenés,igényesség az ápolt külsőre
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • jó komunikációs készség
  • rugalmasság, önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • kereskedelemben eltöltött idő előnyt jelent

Munkavégzés helye:
Borsod-Hajdú-Szabolcs Megyék területe

Fényképes Önéletrajzot várunk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő