www.cvonline.hu

Területi slepptúrás értékesítő

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat  keres  Békés megye területére az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Hazai független üzletek látogatása
  • Értékesítés a területen levő üzletekbe
  • Bolti szintű akciók szervezése
  • Kihelyezések és a bolti teendők strukturált végrehajtása (fizikai munka)
  • Új vevőkapcsolatok kialakítása
  • Adminisztratív feladatok, felmérések végzése
  • Készletkezelés

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat ital kategóriában
  • Területi ismeretek
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó tárgyaló- prezentációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Slepptúrás tapasztalat
  • Italgyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • helyismeret Békés megye területén

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: vállalati autó, mobiltelefon,
  • Versenyképes jövedelem
  • Alapbéren felül teljesítményarányos juttatás (bónusz)

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

A pályázat beadásának határideje: 2016.01.09-ig írásban Slepptúrás képviselő kódra az alábbi e-mail címre.

Info: Link megjelenítése

Helyek Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő