www.cvonline.hu

Területi referens – Online marketing tanácsadó

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Vezető európai médiavállalkozás újonnan alakult magyarországi leányvállalata keres kollégákat az alábbi feltételekkel, az alábbi pozícióba

Feladatok:

- online marketing termékek és online megjelenési lehetőségek értékesítése cégek és vállalkozások számára

- Google marketing kampányok, optimalizálás (SEO) és kapcsolódó termékek, személyre szabott honlapok, akciós portálon és a közösségi médiában történő megjelenési lehetőségek értékesítése

- új ügyfelek felkutatása, illetve személyes megkeresése

- napi munkavégzés adminisztrációja online rendszerben

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség

- több éves direkt értékesíti tapasztalat online termékek területen elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez

- saját gépjármű

- előnyt jelent: széleskörű online termék és hirdetési piac ismeret, kiterjedt kapcsolatrendszer

- üzleties megjelenés és határozott fellépés

- tárgyalóképes kommunikáció

- mobilitás a régióban

Amit nyújtunk:

- alkalmazotti jogviszony

- versenyképes kereseti modell (alapfizetés + magas jutalék)

- tablet + mobil internet, céges telefon, üzemanyag költségtérítés

- telesales támogatás a tárgyalási időpontok egyeztetésében

- aktív segítség az értékesítésben

- előkészített értékesítési anyagok

- szakmai képzés és továbbképzés

- kötetlen munkaidő

- lakhelyhez közeli működési terület

Amennyiben a fenti feltételeknek megfelel és alkalmasnak érzi magát a feladatok ellátására kérjük jutassa el a megadott e-mail címre fényképes szakmai önéletrajzát: