www.cvonline.hu

TERÜLETI PIACFEJLESZTŐ (Kelet-Magyarország, Gabonaipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1005185

Neves nemzetközi vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adott régió piaci lehetőségeinek a feltárása
  • Piacelemzés
  • Részvétel a felvásárlási üzletpolitika kialakításában
  • Üzletszerzés, javaslat az együttműködési formák fejlesztésére
  • Kapcsolattartás a jelenlegi és a potenciális beszállítókkal
  • Üzletek megkötése, szállítási, készletezés optimalizálási javaslatok megtétele
  • Rendezvények szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Mezőgazdaságban szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások, cafeteria, bónusz
  • Vállalati autó, mobiltelefon, laptop

A munkavégzés helye

Kelet Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERÜLETI PIACFEJLESZTŐ (Kelet-Magyarország, Gabonaipar), Kelet Magyarország