www.cvonline.hu

Területi operatív vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1108704

Minőségügyi szolgáltató cég munkatársat keres a következő feltételekkel:
Feladatok:

  • A hozzá tartozó szolgáltatási helyeken a szolgáltatás teljes körű koordinációja
  • 10-50 fő minőségellenőr koordinációja
  • Műszak szervezés
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Reklamációk kivizsgálása, megoldása
  • Probléma megoldás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol, vagy német nyelv alapfokú ismerete
  • Alapvető minőségügyi ismeretek
  • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat

Juttatások:
  • Kötetlen munkaidő
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Alapbér + teljesítmény arányos havi mozgóbér
  • Céges gépjármű
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollegáink előrelépési lehetőségben bízhatnak)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.