www.cvonline.hu

Területi Művezető – projektvezető

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

Céginformáció:

Társaságunk, a ThyssenKrupp Lift Kft. a németországi székhelyű ThyssenKrupp AG konszern egyik magyarországi vállalata. A ThyssenKrupp konszern mintegy 157.000 alkalmazottjával, közel 40 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 300 vállalattal a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága az anyagmozgatás, ezen belül a felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása és karbantartása. Cégünk tevékenységi köre - a piaci adottságokból fakadóan - felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Társaságunk ezúton felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Szerviz területre

Feladatok:

  • egy adott földrajzi területhez tartozó karbantartói / szerelői csapat teljes körű vezetése és irányítása (8-10 fő)
  • heti időbeosztás készítése az elvégzendő munkák és a rendelkezésre álló kapacitás függvényében
  • a munkavégzéshez szükséges erőforrások megfelelő tervezése és elosztása
  • a munkák elvégzésének nyomon követése, határidők betartása
  • a munkákhoz kapcsolódó dokumentáció / munkalapok ellenőrzése és kezelése
  • berendezések műszaki állapotának felügyelete
  • a megrendelt javítások és felújítások teljes körű lebonyolítása
  • szoros kapcsolattartás cégen belül az értékesítéssel, beszerzéssel és logisztikával
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki és vevőszolgálati ügyekben
  • szakértőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás a kivitelezések során
  • munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása az adott földrajzi területen

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • szervizelés területén szerzett 3 -5 éves vezetői tapasztalat
  • fizikai munkát végzők közvetlen irányításában szerzett tapasztalat
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)
  • precíz pontos munkavégzés, munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás
  • kommunikatív, csapatszemléletű, határozott és magabiztos személyiség
  • MS Office (kiemelten az Excel) erős felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • felsőfokú angol nyelvtudás vagy német nyelvismeret
  • egyéb, felvonók terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos nemzetközi háttér
  • fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzés
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • céges autó, telefon
  • kulturált munkakörülmények

Egyéb információ:

Jelentkezni a magyar és angol nyelvű önéletrajzok elküldésével lehet az alábbi e-mail címen.