www.cvonline.hu

TERÜLETI MŰVEZETŐ – PROJEKT VEZETŐ (Szerviz területre)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1006358

Megbízónk anyavállalata a világ egyik vezető acél- és gépipari konszernje. A konszern felvonógyártó üzletágához tartozó magyarországi vállalatának tevékenységi köre: felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Megbízónk részére budapesti telephelyre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Egy adott földrajzi területhez tartozó karbantartói / szerelői csapat teljes körű vezetése és irányítása (8-10 fő)
  • Heti időbeosztás készítése az elvégzendő munkák és a rendelkezésre álló kapacitás függvényében
  • A munkavégzéshez szükséges erőforrások megfelelő tervezése és elosztása
  • A munkák elvégzésének nyomon követése, határidők betartása
  • A munkákhoz kapcsolódó dokumentáció / munkalapok ellenőrzése és kezelése
  • Berendezések műszaki állapotának felügyelete
  • A megrendelt javítások és felújítások teljes körű lebonyolítása
  • Szoros kapcsolattartás cégen belül az értékesítéssel, beszerzéssel és logisztikával
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki és vevőszolgálati ügyekben
  • Szakértőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás a kivitelezések során
  • Munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása az adott földrajzi területen

Elvárások

  • Felvonószerelői végzettség, vagy középfokú műszaki-gépészeti végzettség és legalább 10 éves tapasztalat a felvonószerelés területén
  • Szervizelés területén szerzett 3 -5 éves vezetői tapasztalat
  • Fizikai munkát végzők közvetlen irányításában szerzett tapasztalat
  • Precíz pontos munkavégzés, munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás
  • Kommunikatív, csapatszemléletű, határozott és magabiztos személyiség
  • MS Office (kiemelten az Excel) erős felhasználói szintű ismerete
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol vagy / és német nyelvismeret
  • Egyéb, felvonók terén szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP) ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzés
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • Céges autó, telefon
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Budapest és környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERÜLETI MŰVEZETŐ – PROJEKT VEZETŐ (Szerviz területre), Budapest és környéke