www.cvonline.hu

Területi kontrolling szakértő III.

  • A hirdetés 171 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység Szeged

Terület Területi Gazdasági Szervezet Szeged

Foglalkoztatás formája határozatlan

Munkaidő teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a területi szintű tervezési, beszámolási, belső teljesítmény értékelési rendszerrel  kapcsolatos feladatok ellátása
  • a pályavasúti területi igazgatóság működésének, gazdálkodásának támogatása
  • a tervezési folyamat megvalósítása érdekében összeállítja a meghatározott tervszervezetek éves-, és operatív terveit, beszámolóit, várható költségfelhasználását
  • közreműködik az operatív költség-,és bevételkontroll rendszer működtetésében
  • részt vesz a területi igazgatóság beszerzési tevékenységének gazdasági támogatásában

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági jellegű)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • 1-3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői képesítés

Amit ajánlunk

  • cafeteria
  • vasúti utazási kedvezmény

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő