www.cvonline.hu

Területi képviselő/trafiklátogató

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:
A Piezzo Port Kft. tapasztalt értékesítőt keres FMCG területre, minden régióban meglévő partnerkapcsolatai gondozására, új partnerek felkutatására

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezik a gyors mozgású termékek piacán
  • Proaktív, ötletes és kezdeményező
  • Emellett ha kell, tűri a monoton intenzív munkát is
  • Több dolgot tud egyszerre, határidőket betartva kezelni
  • Kiválóan kommunikál írásban és szóban is
  • Excel, Power Point, Word és egyéb számítógépes alkalmazások számára nem jelentenek akadályt

További előnyt jelent, ha:

  • FMCG kapcsolatrendszere van

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú pozíció dinamikusan fejlődő cégünknél
  • Teljes portfóliót lefedő értékesítési lehetőség
  • Meglévő, jól kiépített működő terület menedzselése
  • Alapbér, illetve teljesítményarányos jutalék
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Elsősorban Budapest, illetve Észak-Magyarország területére keresünk munkatársat.

Jelentkezési határidő 2016.12.02., azonnali munkakezdés. Fényképes önéletrajzot, motivációs levelet a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő