www.cvonline.hu

Területi képviselő/Key Account Manager [BAC-KAM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.11.20.
Hirdetés azonosító: 807531

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű megbízónk csapatába keresünk jó lendületes, jó kapcsolatteremtő Területi képviselő/Key Account Manager munkatársat.

Feladatok

- A munkaterületéhez tartozó vevők és cég között fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése, a termékek értékesítését elősegítő szolgáltatási formák kialakítása, folyamatos fejlesztése.
- Partnerkör bővítése, kapcsolattartás kereskedőkkel és nemzetközi hálózatok magyarországi központjával. Szerződések kidolgozása és megkötése, ajánlatok és pályázatok készítése.
- A piac folyamatos figyelése, elemzése.
- Éves tervek elkészítése, közreműködés a kondíciós struktúra kialakításában.
- Akciók, értékesítési stratégiák kidolgozása és lebonyolítása.
- Statisztikai kimutatások, elemzések, éves értékelések készítése.
- A tervek teljesülésének folyamatos ellenőrzése (mennyiség, árrés, költségek, stb.).
- Marketing akciók kampánytámogatása, hirdetések, közös reklámok szervezése.
- Az értékesítési hálózat arculatának fejlesztése.
- Termékismertetés, szakmai tanácsadás, előadások, prezentációk tartása és szervezése.
- Kintlévőség kezelésben való részvétel.
- Szoros együttműködés társosztályokkal.

Elvárások

- Felsőfokú kereskedelmi, közgazdasági vagy műszaki járműipari végzettség.
- Minimum 3 éves értékesítői tapasztalat.
- Erős középfokú angol nyelvtudás.
- Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
- Határozott, magabiztos fellépés, dinamikus személyiség.
- Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny

- Járműipari területen szerzett értékesítői tapasztalat.
- SAP CRM modul ismerete.

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalati háttér.
- Befogadó, együttműködő, dinamikus értékesítői csapat, változó feladatkör.
- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások.
- Részvétel egy nemzetközi multinacionális cég csapatában.
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió