www.cvonline.hu

Területi képviselő/értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 179 napja lejárt

Ipari ragasztástechnikával és csapágyak forgalmazásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Új partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Értékesítési feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum középfokú, lehetőség szerint kereskedelmi végzettség
  • Árképzési módszerek ismerete
  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem (Alapfizetés+bónusz)
  • Céges autó, telefon, notebook

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség -