www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 736 napja lejárt

A

TradeMonitor Kft.

egy országos lefedettségű disztribúciós cég.

Képviselői csapatunk elsősorban a hazai élelmiszer(Coop,CBA,Reál) hálózatokban értékesít,olyan ügyfeleink számára, akiknek nincs értékesítési csapata vagy nem rendelkezik minden hálózatra kiterjedő országos lefedettséggel. Az FMCG piacon meghatározó cégeket képviselünk food és non-food területen. Képviselőink munkáját kiváló informatikai háttér segíti, ami megkönnyíti az adminisztrációs munkát.

Ezen értékesítési csapatba keresünk

Területi Képviselőt

Feladata:

  • Túraterv szerint üzletek látogatása (CBA, Coop, Reál, Spar)
  • Értékesítés, rendelések rögzítése
  • Adatrögzítés, piaci információ közvetítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Nagykereskedelmi egységekben történő ügyintézés

Az ideális jelölt:

  • Min.: 4-5 éves értékesítési tapasztalat (food és non-food)
  • Meglévő kapcsolatrendszer minden hálózatban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés, rugalmasság, precíz munkavégzés
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Profi informatikai háttér
  • Mobiltelefon
  • Aktív, lendületes csapat

Munkavégzés helye:  Regionális

Helyek Békés
Csongrád
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő