www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Magyarországi piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedés
északnyugat-dunántúli partnerkörének bővítéséhez keres:

GYŐRI TELEPHELYÉRE TERÜLETI KÉPVISELŐKET

Feladatok:

  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Szerződések, ajánlatok előkészítése
  • Kiemelt termékek bemutatása, ajánlása
  • Vásárlói megrendelések felvétele
  • Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, információ gyűjtése
  • Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete

Munkavégzés helye:

  • Északnyugat-Dunántúl, Győr

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Már meglévő vevőkör
  • Változatos feladatok
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez gépkocsit biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni az alábbi e-mail címen.

Társaságunkról bővebb információt a Link megjelenítése internetes portálon találhat.

Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!