www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Cégünk italszolgáltatást nyújt vállalkozások részére, melynek keretein belül főként asztali kávéautomaták, e mellett más jellegű asztali hidegitalautomaták üzemeltetését végezzük ügyfeleink közreműködésével. Erősségünk, hogy kizárólag olyan gépek és termékek forgalmazásával foglalkozunk (Link megjelenítése), amelyek ár-érték aránya országos szinten élen jár, továbbá az italok íze és minősége rendszeresen visszatérő fogyasztókat garantál.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • A képviselői bevétel, - és nyereségnövekedés elősegítését célzó módszerek megtalálásában történő közreműködés.
  • A módszerek képviselői részének megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves értékesítői és képviselői tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Tanulási hajlandóság
  • Utazási hajlandóság (kb. 5000 km/hó)

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos jövedelem (Fix+jutalék)
  • Céges gépjármű+telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Képviselt megyék:

Hajdú-Bihar, Békés, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő