www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Álláslehetőség

területi képviselői

állásra

A közel 20 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres területi képviselő pozícióba.

A munkavégzés helye: Pest, Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • szaktanácsadás
  • értékesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Angol és /vagy német nyelv magasfokú ismerete- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2015. november 2.

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: területi képviselő

Helyek Pest
Budapest
Nógrád
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő