www.cvonline.hu

Területi képviselő

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 982043

Szlovákiai munkavégzéssel keresünk területi képviselőt vegyészmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel.
Feladatok:

  • a cég által gyártott termékek értékesítése, vevőkapcsolatok kialakítása
  • meglévő vevők fokozatos átvétele
  • új ügyfelek felkutatása, igényeik felmérése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • szoros együttműködés a győri és a prágai gyáregységgel

Elvárások:
  • vegyész vagy gépészmérnök végzettség
  • tárgyalóképes szlovák nyelvtudás
  • kommunikációképes magyar és angol nyelvismeret
  • értékesítői véna
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • folyamatos fejlődési, tanulási hajlandóság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

Juttatások:
  • versenyképes bérezés multinacionális környezetben
  • részben felépített piac, több éves kapcsolatokkal
  • céges gépkocsi
  • számítógép, mobiltelefon
  • home office támogatás
  • folyamatos képzés, erős szakmai támogatás

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műanyagipari ismeret és/vagy gyakorlat
  • cseh nyelvtudás

Nyelv:
  • Szlovák
  • Magyar
  • Angol

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr