www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető nagykereskedelmi középvállalata munkatársakat keres

területi képviselő

 munkakörbe

FELADATOK:

  • meglévő viszonteladói hálózat támogatása, a cég elvárásainak megfelelő vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása
  • a vállalkozás által gyártatott és forgalmazott termékek hatékony értékesítése, kihelyezése, a viszonteladók által forgalmazott termékkör folyamatos bővítése,
  • új ügyfelek felkutatása, igényeik felmérése, szerződéseiknek előkészítése,
  • a vállalkozás szolgáltatásainak, támogatási rendszereinek megismertetése viszonteladói partnerekkel
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése, folyamatos jelentési kötelezettség a közvetlen felettes felé

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves területi képviselői gyakorlat B2B
  • Az önállóság, proaktivitás, dinamizmus és jó kommunikációs készség, magas terhelhetőség és munkabírás
  • rugalmas, önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil háttér, rendezett munkakörülmények
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes juttatások (alapbér, jutalék)

Munkavégzés helyei: Budapest, Győr, Pécs, Szeged

Helyek Csongrád
Baranya
Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő