www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Elhivatott és ügyfélorientált

munkatársat keresünk gázüzemű vízmelegítők, kondenzációs kazánok, hagyományos kazánok és elektromos tárolós vízmelegítők értékesítésére szakmai ügyfelelek, forgalmazók és fehérárú kiskereskedések felé.

Feladatok

  • Az éves terv szerinti forgalomnövekedés biztosítása,
  • üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása és kiaknázása,
  • aktív kapcsolattartás a már meglevű ügyfélkörrel,
  • új ügyfelek akivárálása,
  • megrendelések nyomonkövetése, támogatása, az ügyfélelégedettség növelése,
  • szoros együttműködés a marketinges és a technikai csapattal, valamint kapcsolattartás a cégen belül más osztályokkal,
  • adminisztráció, a céges belső rendszer vezetése.

Elvárások

  • Legalább két éves sales tapasztalat (preferáltan fűtőberendezések és/vagy elektromos készülékek értékesítésében),
  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • alapvető számítógépes ismeretek (Office),
  • önállóság, kezdeményezőkészség, eredményoreintáltság,
  • dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség,
  • utazási hajlandóság.

Munkavégzés helye: budapesti központtal országos munkavégzés

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol