www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 705 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, élelmiszer-kereskedelmi vállalat, a cég termékeinek értékesítésére szakmailag felkészült munkatársakat keres Borsod-, Heves-, Nógrád - Megye területére.

Állás megnevezése:

Feladatok

  • Élelmiszeripari termékeink értékesítése, disztribúciójának fejlesztése
  • Felhasználó partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • A cég hatékony képviselete
  • Tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • FMCG szektorban, területi értékesítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány)
  • alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent

  • Ho.Re.Ca.,Retail vevőismeret
  • Kereskedelmi / Pék / Szakács / Cukrász végzettség
  • Értékesítési folyamatok ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • jó csapatszellem
  • versenyképes alapfizetés, negyedéves bónusz elszámolás
  • szolgálati személygépkocsi,
  • mobil telefon
  • teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • lendületes fiatalos értékesítési csapat
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Nógrád
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő