www.cvonline.hu

ÁLLÁSAJÁNLAT

Belchim Crop Protection Kft. munkatársat keres
Területi képviselői
munkakörbe az alábbi régióba:

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

Elvárások:

  • agrármérnök végzettség (növényvédelmi végzettség előnyt jelent)
  • kereskedelemben és / vagy termelésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • nagy munkabírás, mobilitás, kreativitás
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • angol nyelvismeret előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeret

Feladatok:

  • a Belchim Crop Protection termékeinek képviselete az adott régióban
  • kapcsolattartás a növényvédő szert forgalmazókkal, felhasználókkal
  • új partnerkapcsolat kiépítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szolgálati gépkocsi, laptop, telefon
  • szakmai fejlődés lehetősége egy fiatal dinamikus csapatban

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését,  pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, és  referencia) az adott régió megjelölésével 2015. október 30-ig kérjük küldeni az alábbi email címre.

Régió
Békés
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Budapest
Pest
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat
Több mint 5 év