www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 537 napja lejárt

A MARSO KFT, Magyarország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózata

Területi képviselőt

keres nyíregyházi telephelyére

Feladatok:

  • Értékesítés nagykereskedelmi vevők részére, a telephelyi specializációk figyelembevételével
  • Új viszonteladók felkutatása, üzleti kapcsolat kialakítása, meglévő kapcsolatok ápolása
  • Viszonteladók kondícióinak kezelése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott, kommunikatív és precíz személyiség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret

Előny:

  • Szakmai tapasztalat autóalkatrész értékesítésben

Amit kínálunk:

  • Inspiráló közösség
  • Egyénre szabott fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Jelentkezés feltétele fényképes önéletrajz -a pozíció, telephely megjelölésével-, és a végzettséget igazoló bizonyítvány-másolatának megküldése e-mailben az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő