www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az új értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Meglévő ügyfélállomány kezelése
  • Ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek
  • Új ügyfeleknél a szolgáltatás indítása
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több éves B2B értékesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási és prezentációs képesség
  • Középfokú angol nyelvismeret

  • Önállóság, belső motiváltság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelkedő Word és Excel
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szolgáltatás, illetve munkavédelmi eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

  • Szolgálati gépkocsi, mobiltelefon, laptop, mobilinternet

Munkavégzés helye:

  • Kelet – Magyarországi régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő