www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 624 napja lejárt

A hazai tulajdonú, több mint 15 éve sikeresen működő, fejlődésorientált

újHÁZ építőanyag nagykereskedelmi részvénytársaság

új munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye:

  • Országos (nyugati és keleti országrész felosztva)

A munkakör célja:

Meghatározott telephelyek látogatása, a forgalmazott és raktározott sajátmárkás és kizárólagos forgalmazású termékek értékesítésének növelése, kereskedelmi információk hatékony átadása.

Feladatok:

  • Meghatározott földrajzi területen a megadott telephelyek látogatása,
  • a Társaság által forgalmazott termékek helyi készletének, termékek bemutatásának, elhelyezésének, a termékekkel kapcsolatos promóciós anyagok kihelyezésének ellenőrzése,
  • a termékekre vonatkozó értékesítési információk összegyűjtése,
  • a megadott földrajzi és a versenytársakhoz kapcsolódó piaci információk összegyűjtése, elemzése/feldolgozása,
  • a helyben forgalmazott termékek eladásának ösztönzése a Társaság kereskedelmi és stratégiai érdekeinek képviselete mellett,
  • a központi és régiós kereskedelmi megbeszéléseken való részvétel,
  • beszámolók, statisztikák készítése, rendszeres beszámolás a Kereskedelmi Igazgató felé,
  • a munkavégzés során felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása.

Szakmai elvárások:

  • Minimum 2-3 éves értékesítői/területi képviselői tapasztalat,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret,
  • Statisztikák, kimutatások készítésében szerzett gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • Építőanyag-kereskedelmi területen szerzett értékesítői/területi képviselői tapasztalat,
  • Csempe-szaniter értékesítési-/ termékismereti tapasztalat,
  • C kategóriás vezetői engedély,
  • Idegen nyelvi kommunikációs gyakorlat.

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Önálló munkavégzési képesség,
  • Kiváló kommunikációs képesség, meggyőzőerő, asszertivitás,
  • Nagyfokú rugalmasság, mobilitás,
  • Megbízhatóság, kötelességtudat,
  • Terhelhetőség, kitartás,
  • Fejlődési-, tanulási igény,
  • Határozott, megnyerő fellépés,
  • Lojalitás, tulajdonosi szemléletmód,
  • Pozitív-, feladat- és eredményorientált szemléletmód.

Amit nyújtunk:

  • Támogató vállalati kultúra,
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • Munkavégzéshez vállalati gépkocsi, laptop, mobiltelefon,
  • Fejlődési lehetőség, szakmai kihívások, képzések,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, perspektíva,
  • Részvétel egy fiatal és dinamikus csapat munkájában.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét nettó fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre kérjük megküldeni.