www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező kozmetikai vállalat

Területi Képviselőt

keres Pest megye területére

Feladatok:

  • Bejáratott ügyfélkör kiszolgálása, új vásárlók felkutatása
  • Közvetlen termékértékesítés, terméknépszerűsítés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Az értékesítéshez kapcsolódó egyéb adminisztrációs tevékenység végzése
  • Piaci információk begyűjtése, elemzése
  • Heti, havi, negyedéves és éves jelentések a közvetlen felettes felé
  • Saját árukészlet felügyelete, áruszállítás céges járművel

Elvárások:

  • Értékesítés és/vagy kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép alap felhasználói szintű ismetere (Word, Excel, Internet)
  • Motiválható, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Rugalmas hozzáállás (pl. a munkaidőhöz), határozott fellépés
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, jó kommunikációs képesség,
  • Stressz tűrés, megbízhatóság, felelősségvállalás és lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • megnyerő, közvetlen személyiség

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem, alapfizetés + jutalék
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés

Fizetés:

  • Alapbér + jutalék

Munkavégzés helye:

  • Pest megye, de országos mobilitás szükséges

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő