www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Az orvoslátogatói szolgáltatást nyújtó

AMY Medical Kft.

TERÜLETI KÉPVISELŐT

keres

HAJDU-BIHAR megye területére.

A feladat:

  • vényköteles gyógyászati segédeszközök szakorvosok felé való bemutatása,
  • a látogatott terület adminisztratív és gyakorlati menedzselése.

Követelmények:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (pl. eü. főiskola),
  • értékesítés területén szerzett gyakorlat,
  • kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • határozott fellépés,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • gépjármű-vezetői engedély (B típusú), és gépjármű vezetési gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • fiatal, lendületes csapat,
  • megegyezés szerinti fizetés.

Fényképes szakmai önéletrajzát valamint fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő