www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 704 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

területi képviselő

(Délkelet-Magyarország)

munkakörbe.

Feladatok

  • Személyes kapcsolattartás viszonteladó partnerekkel
  • Új viszonteladó partnerek felkutatása
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Stratégiai termékek megfelelő bolti megjelenítése
  • Megállapodások feltételeinek boltszintű megvalósításának ellenőrzése (kihelyezések, pozíciók, árak, stb.)
  • Marketing eszközök kihelyezése, azok ellenőrzése
  • Promóciók boltszintű szervezése és kivitelezése
  • Műszaki jellegű szaktanácsadás és oktatás viszonteladó partnerek részére
  • Konkurenciafigyelés
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Árajánlatok készítése, megrendelések rögzítése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Középfokú kereskedelmi végzettség (idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat
  • Értékesítési folyamatok ismerete, értékesítés központú kreativitás
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Kitartó, sikerorientált alkat
  • Önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság
  • Lojális, megbízható személyiség, nagy munkabírással, stressz-tűrő képességgel
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervezői és együttműködési képesség
  • Microsoft Word, Excel program alapos ismerete (IFS ismerete előnyt jelent)
  • Műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • céges autó, telefon, laptop
  • bónusz
  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Csongrád
Bács-Kiskun
Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő