www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Országos, stabil piaccal rendelkező, 9 éve működő Pest megyei központú, prémium élelmiszerekkel foglalkozó importőr és disztribútor cég
keres a teljes országra kiterjedő piacfejlesztés céljából, hosszú távra

munkatársakat hagyományos, és teherkocsiról értékesítő (slepptúrás) munkakörbe.

Feladatok:

  • Aktív partnerkapcsolatok fejlesztése
  • Potenciális, új ügyfelek felkutatása
  • Szerződések, ajánlatok elkészítése
  • Vásárlói megrendelések felvétele, slepptúrás esetén kiszolgálása, számlázása
  • Kiemelt- és új termékek, akciók bemutatása, ajánlása.
  • A márkaüzenetek átadása
  • Termékdisztribúció és láthatóság fenntartása, fejlesztése
  • Kereskedelmi terület átfogó megismerése
  • Napi tevékenység dokumentálása, rendszeres adminisztráció
  • Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, piaci információk gyűjtése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3 éves gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, dinamikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Prémium élelmiszer területen végzett értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Vállalati autó, telefon, laptop

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajzzal 2015.08.05-ig a lenti e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő