www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 527 napja lejárt

A Huminisz Kft. Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő növénykondicionáló és lombtrágya gyártó és forgalmazó vállalkozása.

Területi képviselőket

keresünk az alábbi régiókba:

Dél-Dunántúl és Csongrád megye (1 fő)
Észak-Kelet Magyarország (1 fő)

Feladatok:
A cég szakmai képviselete és a termékek értékesítése az adott régióban

Amit ajánlunk:
Versenyképes jövedelem (fix+jutalék)
A munkához biztosítunk: autó, telefon, laptop

Előny: hasonló munkakörben, illetve termelésben szerzett
tapasztalat, növényorvosi végzettség

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.