www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Területi képviselő munkatársat keres.

Feladatok:
• Vevőkkel való kapcsolattartás
• Termékismertetés, termékbemutatás a cég portfóliójának megfelelően
• Vevői kérdések megválaszolása
• Konkurencia, az iparág folyamatos figyelemmel kisérése
• Riportálás az értékesítési vezető felé
• Tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Önálló, proaktív munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség
• Tanulékonyság, kiváló kapcsolatteremtési képesség
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:
• Családias, stabil munkakörnyezet
• Nincs végzettséghez, képzettséghez kötve
• Fix havi jövedelem
• Munkához szükséges eszközök biztosítottak (céges autó, mobiltelefon, számítógép)

Munkavégzés helye:
Budaörsi központ, országos munkavégzés

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő