www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 751 napja lejárt

Tudod, hogy a napelem a jövő? Mi azt is tudjuk, hogy már a jelen!

OPERA SOLAR Kft. a német Bauer magyarországi képviseleteként egyedülálló stratégiával a piac meghatározó szereplője. Nem ijedsz meg a változásoktól és keményen tudsz dolgozni?

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Feladatok:

  • Állandó vevőlátogatás, az ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Ajánlatok kidolgozása
  • A megrendelések koordinálása, lebonyolítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat terepen, min. (2 év)
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Angol és/ vagy német nyelvtudás
  • A cég profiljába vágó területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Elvárt tulajdonságok:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Rendezett külső
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientáltság
  • Pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • olyan csapat tagja lehetsz, akik tudják, mit akarnak,
  • prémium kategóriás termékkel foglalkozhatsz,
  • elképzeléseid szerint dolgozhatsz, amikor hozod az eredményeket,
  • előre léphetsz, amikor a feladataid kiegészülnek piaci információk begyűjtése mellett kiértékeléssel, stratégiai, személyzeti és kiemelt ügyfélkezelési feladatokkal,
  • cégek felsővezetőivel ismerkedhetsz meg,
  • magas teljesítményed valóban magas jövedelmet eredményez (fix+jutalék),
  • nívós bemutató terem és iroda segíti munkád a IV. kerületben.

Munkavégzés helye: Budapest

Ilyen feladatot keresel? Lendületes, energikus, ötletekkel teli ember vagy?

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő