www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 642 napja lejárt

Az Agria Color 98 Kft.

munkatársat keres

Észak-Kelet magyarországi megyék területére (Borsod,

Nógrád, Szabolcs, hajdú, Heves)

autójavító és ipari festékek, valamint szórástechnikai

termékek értékesítésére

Feladatai:

  • Potenciális partnerek megkeresése, partnerkör bővítése, tárgyalások lebonyolítása az adott területen
  • Partnerlátogatások lebonyolítása útvonalterv alapján
  • Termékek értékesítése megrendelés alapján
  • Forgalmi elvárások teljesítése az előírt tervek szerint
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelentések és szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • 2 év értékesítési vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség, kezdeményezőkészség, önállóság, motiváltság
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen „B” kategóriás vezetői engedély, saját személygépkocsi

Amit kínálunk:

  • Bérezés: jutalékrendszerben,
  • Egyéb vállalati juttatás, üzemanyag elszámolás alapján költségtérítés, céges mobiltelefon
  • Szakmai és informatikai háttér

Fényképes önéletrajzos jelentkezés az alábbi e-mail címen.

Helyek Heves
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő