www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Cégünk Magyarország egyik vezető borkereskedése,

számos hazai és külföldi borászat képviselője.

További növekedésünk biztosítása érdekében a borkultúra iránt fogékony

területi képviselőket

keresünk Budapestre

Feladatok:

  • meglévő partnereinkkel való kapcsolattartás
  • új vevők felkutatása
  • borválasztékunk bemutatása
  • szerződések előkészítése illetve cégünk képviselete a hazai borrendezvényeken

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • személygépkocsi-vezetői engedély
  • középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér és célprémium
  • céges autó és mobiltelefon használat
  • kulturált irodai háttér és komoly szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol