www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Link megjelenítése%20PAINT.png" border="0" width="205" height="61" style="vertical-align: middle; display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

( Hivatkozási szám: HU_AR052015 )

Európai bővítési stratégiánk szerves részeként kiváló adottságokkal rendelkező, motivált és energikus szakembert keresünk területi képviselői munkakörbe elegáns munkakörnyezetet kínáló, Budapest belvárosában működő képviseleti irodánkba!

A munkakörben elvégzendő fő feladatok a következők:

  • Segítségnyújtás az ügyfeleknek kéréseikkel és kérdéseikkel kapcsolatban
  • Az üzletfejlesztési lehetőségek azonosítása
  • A szemináriumok és promóciós rendezvények szervezésének segítése
  • A személyzet erőfeszítéseihez hozzájárulva a célként kitűzött eredmények elérése
  • Szükség szerinti együttműködés a cég többi osztályával

A fő követelmények a következők:

  • Felsőfokú végzettség üzleti területen
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat értékesítési munkakörben, lehetőleg a pénzügyi szektorban
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • Kitűnő tárgyalási és rábeszélő készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási készség
  • Dinamikus, innovatív és célorientált személyiség
  • Kiváló számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

A sikeres jelentkezőnek vonzó, európai szintű kompenzációs csomagot kínálunk.

Munkavégzés típusa:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Angol nyelvű önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre, a fenti hivatkozási számot feltüntetve.

Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol