www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Területi képviselőt

keresünk versenyképes termékek forgalmazásához

Dinamikusan fejlődő, hidegburkolatok forgalmazásával foglalkozó debreceni cég keres területi képviselőt. Az ingatlanpiacon és az építőiparban megnövekedett kereslet miatt a lelkes és kitartó személyek számára kiemelkedő kereseti lehetőséggel! Céltudatos pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Új, kereskedelmi és építőipari partnerek felkutatása, új szerződések kötése.
  • Meglévő partnereinkkel történő kapcsolattartás.
  • Árajánlatok készítése.
  • Projektek lebonyolítása, megrendelések koordinálása.
  • CRM adatok vezetése, ajánlások lekövetése
  • Határidők figyelése, tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
  • Kitartás és koncentrálóképesség.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Felelősségtudat.
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Pörgős, aktív, önálló személyiség
  • Saját gépjármű (költségtérítés mellett)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • számlaképesség
  • építőanyag kereskedelmi ismeret
  • tervezők, kivitelezők, belsőépítészek ügyfélkör ismerete, meglévő kapcsolatok

Amit kínálunk:

  • Fix bér + eredmény alapú jövedelem
  • Előzetes egyeztetés alapján mellékállásban is végezhető.
  • Szakmai presztízs, széleskörű ismeretszerzés.
  • Érdekes, változatos, összetett munka.
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör.
  • Piacképes tudás, szakmai presztízs, széleskörű ismeretszerzés.
  • Korrekt, stabil, megbízható, hosszútávra tervezett kapcsolat.
  • Biztos háttér.
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, valamint a környező megyék

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő