www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 869 napja lejárt

Cégünk országos értékesítési hálózatába

munkatársat keresünk, Baranya megye terültére.

Feladatok:

  • Kereskedelmi partnereink látogatása heti túraterv szerint
  • Termékeinek közvetlen értékesítése és ideális bolti megjelenítése
  • Pontos adminisztráció, árukezelés, számlázás és időszakos leltárak

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat értékesítői területen
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, magabiztos járművezetői rutin
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzés
  • Otthoni internet hozzáférés

Amit kínálunk:

  • Kialakult, biztos vevőkör
  • Fix napi túraútvonalak
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kiszámítható és versenyképes jövedelem: alapbér plusz forgalmi jutalék
  • Zárt kisteherautó, mobiltelefon és PDA a munkavégzéshez
  • Hosszú távú munkalehetőség meghatározó márkák képviseletében
  • Nagy múltú cégünk biztos háttere
  • Megbízható, lelkes csapat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével, a következő e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő