www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Könnyű- vegyipari területen értékesítést végző multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladat:

  • Már meglévő partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás,
  • Partnerek rendeléseinek fogadása, kezelése,
  • Munkaterületek folyamatos látogatása, áru kiszállítása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása,

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • Határozott, agilis, dinamikus személyiség,
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • Internet hozzáférés,
  • Középfokú végzettség,

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Területi képviselői munkakörben szerezett tapasztalat
  • Pest megyei helyismeret
  • Érd környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Bérezés: fix + jutalék
  • Céges autó
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Sikerorientált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Hatékony back office,

Munkavégzés helye:

  • Pest megye, Érd központtal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Érd
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő