www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 748 napja lejárt

Cégünk az Omnicode Magyarország Kft. (Link megjelenítése), magyar tulajdonú vállalkozás, budapesti központtal. Elsősorban AUTO-id, vezetéknélküli- és szerver oldali megoldások, szolgáltatások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik.Széleskörű hazai partnerkapcsolatokkal és gyártói kapcsolatokkal rendelkezünk. Számos multinacionális cég számára biztosítunk eszköz beszállítói és szoftveres szolgáltatásokat. További fejlődésünk biztosítása érdekében keresünk országosan működő

Területi képviselő kollégát

Feladatok:

  • Partnerek felkutatása,
  • Ügyféltárgyalások lefolytatása,
  • Prezentációk tartása,
  • IT termékek és szolgáltatások értékesítése (vonalkódos technológiák, vezeték nélküli technológiák)
  • Megbeszéléseken jegyzőkönyv készítése,
  • Szerződéskötéssel kapcsolatos egyeztetések.

Elvárások:

  • Megnyerő tárgyalási stílus, magabiztos fellépés,
  • Lendületes, probléma-megoldó személyiség,
  • Legalább középfokú (preferáltan informatikai vagy műszaki) végzettség,
  • Angol nyelv aktív középfok,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.

Előny:

  • Saját gépkocsi,
  • Számlaképesség.

Munkavégzés: Országos