www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 894 napja lejárt

Megújuló energiát hasznosító, prémium márkájú hőszivattyús rendszerek forgalmazásával, kivitelezésével és szervízelésével foglalkozó magyar tulajdonú budapesti vállalkozás

területi képviselőket

keres az ország egész területéről

Feladat:

  • meghatározott területen potenciális ügyfelek felkutatása,
  • ügyfél tájékoztatók tartása,
  • kapcsolatok ápolása.

Az ideális jelölt:

  • minimum érettségivel rendelkezik,
  • jó megjelenésű,
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képességekkel bír,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik,
  • nagy munkabírású, eredményorientált személyiség, aki szakmai felkészítés után önálló munkavégzésre képes.

Vonzó juttatási csomagot, stabil életpálya lehetőségét kínáljuk, esetlegesen másodállásban is.

Értékesítésben szerzett tapasztalat előny, a számlaképesség nem feltétel.

teljes vagy részidős munkavégzési elképzelés megjelölésével, fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával kizárólag az alábbi email címen.

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...