www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Az orvoslátogatói szolgáltatást nyújtó

AMY Medical Kft.

TERÜLETI KÉPVISELŐT

keres

BÉKÉS megye területére.

A feladat: a gyógyászati segédeszközök szakorvosok felé való bemutatása, a látogatott terület adminisztratív és gyakorlati menedzselése.

Követelmények: Felsőfokú egészségügyi végzettség (pl. eü. főiskola), értékesítés területén szerzett több éves gyakorlat, kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés, jó szervező- és problémamegoldó készség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office), gépjármű-vezetői engedély (B típusú), és gépjármű vezetési gyakorlat.

Amit ajánlunk: kiváló munkakörnyezet, fiatal, lendületes csapat, megegyezés szerinti fizetés.

Fényképes szakmai önéletrajzát valamint fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét várjuk a következő e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő