www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Magyarország piacvezető szerkezeti építőanyag gyártó vállalata

munkakörbe kollégát keres a kelet-magyarországi régióba.

Az értékesítéshez kapcsolódó fő feladatok:

  • kereskedői hálózat támogatása, vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása építőanyag-kereskedő, kivitelező, tervező és beruházó partnerekkel
  • vállalatunk által gyártott és forgalmazott termékek hatékony értékesítése
  • projektek felkutatása, műszaki szaktanácsadás, tervegyeztetés, piacépítés, szaktanácsadás a partnerek részére
  • árajánlat készítése, megrendelések felvétele, szállítások nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • építőipari szaktanácsadó és/vagy területi képviselői gyakorlat
  • árajánlatok, kimutatások, jelentések készítése
  • rugalmas, önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • jó csapat tagja lehet
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • versenyképes juttatások (alapbér, jutalék, prémium, céges autó, mobiltelefon)

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú Bihar megyék területe

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy nagy múltú, stabil konszern csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnyel az alábbi e-mail címre 2015. 03. 25-ig.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő