www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Az

Interflon Hungary Kft.

munkatársakat keres az alábbi megyékbe:

  • Fejér
  • Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar
  • Baranya-Tolna-Somogy
  • Zala
  • Veszprém

Az Interflon Hungary Kft. a hollandiai székhelyű Interflon b.v. kizárólagos képviselete, illetve az egyedülálló MicPol® alapú kenéstechnika specialistája, mellyel ügyfeleink bizonyítottan, és mérhetően költséget takarítnak meg.

Feladatok:

  • a termékeink és cégünk képviselete az adott régióban
  • új ügyfelek felkeresése, direkt értékesítés (meglévő ügyfelek látogatása a 3. hónap után)
  • műszaki elemzés, és tanácsadás
  • ügyfélkör bővítése
  • látogatások rögzítése CRM rendszerben

Amit elvárunk:

  • legalább három év, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • vezetői engedély
  • microsoft office, internetes ismeretek, internet kapcsolat
  • kiváló kommunikációs készség, problémamegoldás
  • a próbaidőszak alatt (3 hónap) saját gépkocsi használat

Előnyt jelent:

  • ipari karbantartásban való jártasság
  • direkt eladási ismeretek
  • kenéstechnika ismerete
  • aktív angol nyelvtudás (hivatalos belső kommunkációs nyelv)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék + autós költségtérítés)
  • speciális, eredményt elősegítő alapképzés
  • rendszeres, “Mentorált” területi képzések
  • teljeskörű szakmai és eladástechnikai támogatás
  • folyamatos értékesítési és műszaki képzések, oktatások magyar, és külföldi előadókkal
  • előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, fényképes, részletes magyar és angol önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Zala
Somogy
Tolna
Baranya
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nógrád
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő