www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 773 napja lejárt

A  PANNONTEJ Zrt.

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A termékek jelenlétének biztosítása a látogatott vevőpontokon
  • A termékek viszonteladásának biztosítása az eladási pontokon
  • Új termékek bevezetése
  • Merchandising fejlesztése
  • Numerikus disztribúció növelése
  • Másodlagos kihelyezések megszerzése
  • Megcélzott eladási pontok látogatása
  • Kereskedelmi és marketing akciótervek végrehajtása
  • Országos szintű megállapodások betartása
  • Jelentések készítése, információk továbbítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány)
  • Alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, mobilitás
  • Precizitás, felelősségtudat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális, FMCG környezetben szerzett tapasztalat
  • Területi értékesítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat

Terület:

  • Budapest észak-budai része, Komárom-Esztergom megye Tatabányáig

A jelentkezéseket az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő