www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Külföldi tulajdonban lévő, szolgáltatás-értékesítéssel foglalkozó cégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az új értékesítési szerződések megkötése (Csak új ügyfelek keresése, „hunting”)
  • Ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek
  • Új ügyfeleknél a szolgáltatás indítása
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több éves szolgáltatás-értékesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási- és prezentációs készség
  • Önállóság, belső motiváltság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelkedő Word és Excel ismeret
  • Vezetői engedély és gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • CRM rendszer használati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Szolgálati gépkocsi, mobiltelefon, laptop, mobilinternet

Munkavégzés helye:

  • Országos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő