www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 941 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelmi szektorban működő nemzetközi cég
munkatársakat keres

munkakörbe
Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Jász-Nagykun-Szolnok megyékre,
továbbá a
Zala és  Veszprém megye területekre

Feladatok:

  • Termékeink értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Egyedi, ügyfélre szabott, kreatív megoldások kidolgozása és eladása
  • Vállalat által meghatározott és elvárt területi célok elérése
  • Konkurencia-figyelés

Elvárások:

  • Agilis, ügyfélorientált személyiség
  • Kitűnő kommunikációs készségek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, mobilitás
  • Precizitás, felelősségtudat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Csapatszellem
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Üzletkötő, képviselő munkakörben élelmiszer területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Élelmiszer nagykereskedelemben szerzett üzletkötői tapasztalat és/vagy kapcsolatrendszer
  • Vendéglátóipari vagy élelmezésvezetői végzettség

Feltétel:

  • Vállalkozói igazolvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jutalmazás
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, sikeres, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzát, a megpályázott pozíció területének feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Veszprém
Zala
Jász-Nagykun-Szolnok
Békés
Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó