www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Megbízható, biztos hátterű  partnercégünk számára keresünk hosszú távra az alábbi pozícióba munkatársakat:

Feladatai lennének:

  • Meghatározott túraterv alapján az ügyfelek felkeresése,
  • Új vevők elindítása
  • Ügyfeleknél való leltározás
  • Reklámanyagok kiszállítása

Elvárásaink:

  • B kategóriás vezetői engedély
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • 2 éves vezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Ha azonnal munkába tudna állni
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű cégnél való munkalehetőség
  • FIX fizetés + jutalék
  • Fejlődési, karrierépítési lehetőség
  • Munkájához szükséges gépjármű és eszközök

Munkaideje így alakulna:

  • Hétfőtől péntekig 8.00-16.30

Munkavégzés helyszíne: Pest megye

Jelentkezés menete: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgymezőbe írja bele: „területi”