www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 729 napja lejárt

A Waterland Kft. 2004 óta van jelen a magyar piacon. Cégünk fő profilja ballonos ásványvíz és vízadagoló automaták forgalmazása és kihelyezése cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Belföldi, értékesítési csapatunk bővítésére

TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatársat keresünk Budapest IV., XIV., XV., XVI., és XVII. kerületeiben történő munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • új ügyfelek felkeresése, szolgáltatás értékesítése, szerződéskötés, területmenedzsment;
  • kapcsolattartás a területén meglévő ügyfelekkel;
  • heti jelentések, beszámolók készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önálló munkavégzésre való képesség;
  • jó kommunikációs készség, proaktív gondolkodásmód;
  • kereskedelmi szemlélet;
  • közvetlen személyiség;
  • MS Office alapfokú ismerete;
  • saját gépjármű előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • bejelentett alapbér+jutalék;
  • dinamikus csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • mobiltelefon.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő