www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Cégünk 1997-ben alakult meg. A Telifa ZRt. nagynyomású fatelítési eljárása egyedülállóan új favédelmet honosított meg Magyarországon.

A Telifa® egy speciális eljárással korhadás és féregkárok ellen védett faanyag elnevezése és egyben cégünk neve is: Telifa Zrt.

Fő tevékenységeink: nagynyomású fatelítés, kertépítő faelemek gyártása telített faanyagból.

Csapatunk bővülése miatt most 3 új munkatársakat keresünk

pozícióba

Budapest és Pest megye, Észak-Dunántúl és Dél-Dunántúl területekre.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs tevékenység ellátása

Elvárások:

  • vállalkozói jogviszony
  • direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Saját autó használat
  • Helyismeret

Előny:

  • Faipari ismeret

Amit kínálunk:

  • Tisztán teljesítményalapú bérezés
  • A próbaidő lejárta után céges autó biztosítása megegyezés szerint lehetséges.

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye, Észak-Dunántúl és Dél-Dunántúl